Non-Stop

Viser 25–36 av 70 resultater

Non-Stop Canix 2.0, Løpebelte

Non-Stop Canix 2.0, Løpebelte

Beltet som gjør løping med hund til en helt ny opplevelse! Komfortabelt trekkbelte som er utmerket for løping uansett nivå.

kr 1.099,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop LØYPE Midjebelte

Non-Stop LØYPE Midjebelte

LØYPE fra Non-Stop er et høyteknisk belte designed for trekk med hund.

kr 1.199,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop Trail Light Løpebelte

Non-Stop Trail Light Løpebelte

Trail Light løpebelte fra Non-Stop er et høyteknisk belte designed for løping med hund.

kr 1.190,00
Kjøp
Non-Stop Trekking, Magebelte

Non-Stop Trekking, Magebelte

Et slitesterkt og allsidig magebelte for deg som vil være aktiv med hunden din og samtidig ha hendene fri.

kr 899,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop Ferd, Magebelte

Non-Stop Ferd, Magebelte

Lett, slitesterkt og komfortabelt trekkbelte med ergonomisk utforming for lengre turer og ekspedisjoner gjennom hele året.

kr 1.199,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop Belt Bag

Non-Stop Belt Bag

Tilbehør til trekkbelte for hund. I denne bagen har du plass til et kamera, en flaske, snacks og andre ting som er nyttige å ha med på tur med hund.

kr 499,00
Kjøp
Non-Stop MOVE leash

Non-Stop MOVE leash

Et mykt, komfortabelt og solid bånd utviklet for en aktiv hverdag med hund.

Fra kr 370,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop Retriever Leash

Non-Stop Retriever Leash

Solid men behagelig retrieverbånd fra Non-Stop.

Fra kr 359,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop Rock Leash

Non-Stop Rock Leash

Et rundt kobbel med håndtak som er komfortabelt å holde, og velegnet til alle slags aktiviteter med hunden din. 1,8 meter langt.

kr 449,00
Kjøp
Non-Stop Touring Bungee Adjustable

Non-Stop Touring Bungee Adjustable

Multifunksjonelt bånd med smarte løsninger som gjør hverdagen enklere og kan tilpasses de fleste behov, uansett om du er på en luftetur byen eller fjellvandring.

kr 826,00
Kjøp
Non-Stop Touring Bungee

Non-Stop Touring Bungee

Et lett og allsidig hundebånd med strikk, tilgjengelig i flere størrelser som passer både store og små hunder.

Fra kr 399,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden
Non-Stop Bungee Leash

Non-Stop Bungee Leash

Bungee Leash er robuste kjørestrikk hvor hele lengden er elastisk

Fra kr 599,00
Se produkt Dette produktet har flere varianter. Alternativene kan velges på produktsiden

Fri frakt på ordrer med vareverdi over 700,-

Unntatte varer (Tunge/store) er spesifiserte

Høy kvalitet på egenproduserte varer

Vi produserer våre egne vogner og hundefôr